Kurs w OSK Moto Jack

Zajęcia teoretyczne

Liczba godzin to minimum 30 w zakresie prawa jazdy kategorii A1, A2, A, B – w tym co najmniej 4 godziny pierwszej pomocy.

Powyższe wymagania nie dotyczą osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, jeżeli posiadają prawo jazdy odpowiednio kategorii B1 albo zaświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu państwoweg w zakresie prawa jazdy odpowiednio kategorii B1.

Wymagania te nie dotyczą również osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A2, jeżeli posiadają prawo jazdy kategorii A1, oraz osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A, jeżeli posiadają prawo jazdy kategorii A1 lub A2.

Zajęcia praktyczne

Zajęcia praktyczne, czyli lekcje jazdy z instruktorem prowadzimy na samochodach marki Toyota Yaris (takich jak w WORD Toruń) z klimatyzacją i na motocyklach marki Suzuki Gladius (kat.A i A2), Suzuki GSX – S125 (kat.A1). Pojazdy są takie same jak pojazdy egzaminacyjne oraz Yamaha MT 07 (kat. A), który na pierwszy egzamin podstawiamy do WORD w cenie kursu

Liczba godzin to minimum 20 – w zakresie prawa jazdy kategorii Al, A2, A oraz minimum 30 – w zakresie prawa jazdy kategorii B. Zajęcia praktyczne obejmują zajęcia prowadzone na placu manewrowym i w ruchu drogowym.

Istnieje możliwość udostępniania pojazdu należącego do szkoły OSK Moto Jack na egzaminy praktyczne w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu.