POZNAJ NAS - SZKOŁA JAZDY TORUŃ

kurs teoretycznykurs praktyczny
szkoła jazdy toruń

Doświadczenie i lata praktyki...

Szkoła jazdy prowadzona jest przez doświadczonego instruktora, który postawił na jakość wyszkolenia teoretycznego i praktycznego. Doświadczenie jest poparte wieloletnią praktyką w różnych szkołach jazdy i ukończeniem wielu kursów doszkalających z zakresu ruchu drogowego i techniki jazdy motocyklami i samochodami.

Nasi instruktorzy nauki jazdy to najlepsi nauczyciele, posiadający ogromną wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz metod praktycznego nauczania i techniki jazdy. To z nimi podczas kursu na prawo jazdy przekształcicie wiedzę teoretyczną w praktyczne umiejętności kierowania pojazdem w sposób sprawny i dynamiczny. To ludzie z ogromnym zapałem, zaangażowaniem, cierpliwością i ciepłem.
szkoła jazdy toruń

Elastyczność & dopasowanie

Szkolenie teoretyczne i praktyczne nauki jazdy prowadzimy w trybie tygodniowym, weekendowym lub indywidualnym (VIP). Podczas trwania nauki jazdy kursant ma możliwość wyboru instruktora oraz ewentualnej zmiany na innego.
nauka jazdy toruń

Promocje & Aktualności

Zachęcamy do śledzenia naszych profili społecznościowych. Zamieszczamy wiele ciekawych informacji dotyczących kursów oraz tworzymy dla Was ciekawe promocje i wydarzenia. Nie przegap okazji i bądź z nami na bieżąco!

Profil facebook -> zobacz tutaj
Profil Google + -> zobacz tutaj

WYKŁADY - KURSY PRAWO JAZDY TORUŃ

szkoła jazdy toruń

Wykłady teoretyczne

Liczba godzin dla zajęć w zakresie części teoretycznej szkolenia nie może być mniejsza niż 30 godzin w zakresie prawa jazdy kategorii A1, A2, A, B1, B, – w tym co najmniej 4 godziny w zakresie części teoretycznej szkolenia i ćwiczeń w zakresie udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych.
Powyższe wymagania nie dotyczą osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, jeżeli posiadają prawo jazdy odpowiednio kategorii B1 albo zaświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu państwowego w zakresie prawa jazdy odpowiednio kategorii B1.
Wymagania te nie dotyczą również osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A2, jeżeli posiadają prawo jazdy kategorii A1, oraz osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A, jeżeli posiadają prawo jazdy kategorii A1 lub A2.
prawo jazdy toruń

Trochę teorii

W przypadku gdy osoba rozpoczyna szkolenie jednocześnie w zakresie więcej niż jednej kategorii prawa jazdy, to określona dla każdej kategorii: A1, A2, A, B1, B, liczba godzin zajęć w zakresie części teoretycznej szkolenia ulega zmniejszeniu o 10. Godzina zajęć w zakresie części teoretycznej szkolenia równa się 45 minutom.
szkoła jazdy toruń

Pomoc & Konsultacje

Udostępniamy materiały szkoleniowe oraz mozliwość skorzystania z dodatkowych wykładów. W godzinach otwarcia istnieje również możliwość ćwiczenia testów na naszych komputerach.

W razie wątpliwości chętnie służymy pomocą, i staramy się aby nauka była przyjemna i zrozumiała.

PRAKTYKA - KURSY PRAWO JAZDY TORUŃ

ośrodek szkolenia kierowców toruń

Zajęcia praktyczne - jazdy z instruktorem

Liczba godzin dla zajęć praktycznych nie może być mniejsza niż:
 • 20 - w zakresie prawa jazdy kategorii A1, A2, A
 • 30 - w zakresie prawa jazdy kategorii B

  Zajęcia praktyczne obejmują zajęcia prowadzone na placu manewrowym i w ruchu drogowym, przy czym:

 • mogą być rozpoczęte po przeprowadzeniu zajęć teoretycznych
 • powinny uwzględniać jazdę poza obszarem zabudowanym lub na drogach o dopuszczalnej prędkości poruszania się powyżej 70 km/h o
  łącznym czasie nie krótszym niż:
       - 3 godziny, przy kategorii A1, A2, A lub B1
       - 4 godziny, przy kategorii B
 • powinny być prowadzone łącznie na odcinku nie mniejszym niż 50 km (z wyjątkiem kategorii T) w czasie jednych zajęć
 • szkoła jazdy toruń

  Czas realizacji zajęć praktycznych nie może być dłuższy niż:

  2 godziny dziennie w okresie pierwszych: 4 godzin nauki w zakresie kategorii A1. A2 lub A prawa jazdy;
  8 godzin nauki w zakresie innych niż określone w poprzednim punkcie kategorii prawa jazdy
  3 godziny dziennie: po określonych powyżej godzinach nauki dla poszczególnych kategorii prawa jazdy
  nauka jazdy toruń

  Komfortowa nauka jazdy

  Zajęcia praktyczne czyli lekcje jazdy z instruktorem prowadzimy na samochodach marki Toyota Yaris z klimatyzacją oraz na motocyklach marki Suzuki Gladius. Pojazdy są takie same jak pojazdy egzaminacyjne. Dla nas liczy się wygoda i bezpieczeństwo kursanta!
  prawo jazdy toruń

  Praktyka w praktyce

  Jazdy w samochodzie odbywają się indywidualnie z instruktorem. Jazdy na motocyklu w ruchu miejskim odbywają się na dwóch motocyklach, kursant z instruktorem komunikuje się poprzez intercom w trybie rozmowy